Liga 1

Mihai Stoica a cedat nervos dupa ce a vorbit la telefon! Managerul FCSB, surprins la pauza meciului cu Viitorul! FOTO & VIDEO

19.01.2021, 21:52 Sursa: Prosport

FCSB a intrat la cabine condusa de Viitorul, dupa penalty-ul transformat de Cosmin Matei. Mihai Stoica a oferit la pauza meciului "clasica" imagine a managerului cu telefonul la ureche. La finalul convorbirii, MM a aruncat nervos aparatul mobil. Toni Petrea l-a schimbat la pauza pe Darius Olaru cu Buziuc. FCSB a fost condusa la Viitorul, dupa penalty-ul transformat de Cosmin Matei. Istvan Kovacs a dictat lovitura de la 11 metri la faultul lui Iulian Cristea. FCSB a avut un posibil penalty in minutul 8, dar centralul partidei nu a vazut hentul lui Dussaut. Mihai Stoica a cedat nervos dupa ce a vorbit la telefon! Managerul FCSB, surprins la pauza meciului cu Viitorul! FCSB a intrat cu 0-1 la cabine, prilej de nervi pentru oficialii echipei. Mihai Stoica a fost surprins in timpul unei discutii incinse, semn ca lucrurile nu evoluau conform asteptarilor oaspetilor. Incadrat de Vali Argaseala si de Marius Ianuli "Mache", managerul ros-albastrilor a incheiat convorbirea plin de nervi. A aruncat telefonul si a gesticulat secunde bune. (VIDEO AICI) Toni Petrea a schimbat la pauza meciului. Buziuc a intrat in locul lui Darius Olaru, iar oaspetii au egalat prin Tanase, in urma unui penalty, si chiar au condus dupa autogolul lui Dussaut. Gazdele au revenit incredibil, iar partida s-a terminat 2-2, dupa sutul deviat al lui Ely Fernandes. ECHIPELE DE START: Viitorul: Cojocaru - Dussaut, Mladen, Dobrosavlevici, Boboc - C. Matei, Artean, Ciobanu - Ely Fernandes, Lucassen, Matan Rezerve: Cabuz, De Nooijer, G. Ganea, Arropside, Buta, R. Benzar, Andronache, Pitu Antrenor: Mircea Rednic FCSB: Vlad - Ov. Popescu, Cristea, Miron, Radunovic - Olaru, Sut, Oct. Popescu - Man, Coman, Tanase Rezerve: Straton, Cretu, Simion, Soiledis, Vina, Buziuc, Perianu, Oaida, Fulga Antrenor: Toni Petrea Stadion: "Academia Gheorghe Hagi" (Ovidiu) Arbitru: Istvan Kovacs // Asistenti: Vasile Marinescu, Valentin Avram Sigur ca deciziile se iau consultand patronul, pentru ca altfel nu functioneaza niciun club. Ca unii au iesit si au spus ca fac asta si altii nu recunosc e cu totul altceva. Noi care suntem in lumea fotbalului stim foarte bine ce se intampla la toate echipele. La noi nu exista autonomie pentru antrenori cum este in Premier League, unde antrenorul isi alege jucatorii. Ca Gigi se implica, stim cu totii. Ce rost are sa vorbim mereu aceeasi chestie, incetati cu asta pentru ca stim toti! Si stiti asta, stim cu totii. Ce vreti sa urmariti pana la urma Mihai Stoica, dupa meciul pierdut de FCSB la Poli Iasi, 2-5