×

CM Handbal

Romania - Croatia 25-31. "Tricolorii", o noua infrangere la Campionatul European de handbal masculin

16.01.2024, 18:45 Orange Sport

Romania - Croatia 25-31, EURO 2024

Final de partida! Romania - Croatia 24-31! Nicusor Negur inscrie ultimul gol al meciului, de la 7 metri.

Min. 47 : Romania - Croatia 20-25! Glavas inscrie pe contraatac.

Min. 39: Romania - Croatia 16-20! Demis Grigoras reduce din handicap.

Min. 37 : Romania - Croatia 14-20! Sostaric mai recupereaza o minge, pleaca pe contraatac si-l invinge pe Iancu.

Pauza: Romania - Croatia 12-16! "Tricolorii" cedeaza incredibil pe final de repriza!

Min. 28: Romania - Croatia 12-12. Acelasi Nicusor Negru inscrie din extrema stanga.

Min. 24 : Romania - Croatia 9-11. Nicusor Negru inscrie al treilea sau gol in acest meci.

Min. 20: Romania - Croatia 8-10. Gol superb al "Tricolorilor". Ionut Nistor inscrie din aeriana.