×

Accesează contul My Orange

Politic-Social

Bogdan Ivan, despre accidentul în care a fost implicat: Eu am fost de vină

Bogdan Ivan, despre accidentul în care a fost implicat: Eu am fost de vină

Social-democrat Bogdan Ivan a vorbit sâmbătă despre accidentul în care a fost implicat joi seara în municipiul Bistrița, când a intrat cu mașina într-un autobuz: „Efectiv nu l-am văzut”.

27.06.2026, 11:49 Sursa: mediafax.ro

Aplicatia Orange Sport este gratuita si poate fi descarcata din Google Play si App Store

Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a fost implicat joi seara intr-un accident produs in apropierea Primariei Bistrita. In accident au fost implicate masina fostului ministru si au autobuz. Accidentul nu s-a soldat cu victime, iar cele doua parti au incheiat o constatare amiabila. Bogdan Ivan si-a recunoscut vina pentru producerea accidentului. "Eu am fost de vina pentru ca nu am acordat prioritate unui autobuz, efectiv nu l-am vazut. Batea soarele din directia din care a venit acel autobuz si efectiv nu l-am vazut", a spus el. Bogdan Ivan admite ca accidentul se putea transfroma intr-o tragedie: "Din fericire pentru mine si familia mea, pentru ca era si copilul meu de 3 ani in masina, sunt doar cateva vanatai si o sperietura serioasa. Putea sa fie o tragedie".

Legal disclaimer:

Acesta este un articol informativ. Produsele descrise pot sa nu faca parte din oferta comerciala curenta Orange. Continutul acestui articol nu reprezinta pozitia Orange cu privire la produsul descris, ci a autorilor, conform sursei indicate.



Articole asemanatoare