×

Accesează contul My Orange

Liga 1

"L-am monitorizat". FCSB il putea aduce gratis de la Dinamo, dar i-a spus "nu". Jucatorul aflat in...

"L-am monitorizat". FCSB il putea aduce gratis de la Dinamo, dar i-a spus "nu". Jucatorul aflat in atentia clubului

22.06.2026, 11:24 Orange Sport

Aplicatia Orange Sport este gratuita si poate fi descarcata din Google Play si App Store

Mihai Stoica, presedintele Consiliului de Administratie al FCSB, a dezvaluit ca "ros-albastri" l-au monitorizat pe Gnahore in ultimele luni petrecute la Dinamo. Avand in vedere ca putea fi transferat liber de contract, FCSB l-a urmarit, dar s-a convins in cele din urma sa nu actioneze.

Eddy Gnahore, in atentia FCSB

Prestatiile lui Gnahore din ultimele luni i-au facut pe cei de la FCSB sa faca pasul inapoi, in ciuda faptului ca erau in cautarea unui mijlocas inchizator, pe care il cauta si in prezent. Plecarea lui Adrian Sut a lasat un gol in echipa, pe care FCSB incearca sa-l umple.

"Gnahore, doi ani de zile a fost, poate, cel mai bun inchizator din campionat. In ultimele sase luni parca n-a mai fost atat de... Cel putin asta a fost perceptia noastra, ca si noi l-am monitorizat, stiind ca va fi liber si ca avem nevoie de jucator pe pozitia lui", a declarat Mihai Stoica, la...

Mai mult pe Orange Sport

Legal disclaimer:

Acesta este un articol informativ. Produsele descrise pot sa nu faca parte din oferta comerciala curenta Orange. Continutul acestui articol nu reprezinta pozitia Orange cu privire la produsul descris, ci a autorilor, conform sursei indicate.

Articole asemanatoare