Acest răspuns este arhivat. De aceea, conţinutul poate să nu mai fie de actualitate. Îți recomandăm să folosești funcția de căutare de mai sus pentru a obține un răspuns actualizat.
Cand se va lansa BlackBerry OS6 si pentru 9700?
Eu am instalat deja OS6 pe tel meu (BB Bold 9700) si merge super , dar e varianta neoficiala, asa ca am ceva probleme cu setarea APN si nu pot folosi Gmail pe mobil.