Acest răspuns este arhivat. De aceea, conţinutul poate să nu mai fie de actualitate. Îți recomandăm să folosești funcția de căutare de mai sus pentru a obține un răspuns actualizat.
Cum activez serviciul de apel in asteptare pe Nokia E52 ?
Pentru a activa sau dezactiva functia de apel in asteptare trebuie sa intri in meniu -> Panou Comanda -> Setari -> Telefon -> Apel -> Apel in asteptare. De aici poti activa sau dezactiva functia.