Acest răspuns este arhivat. De aceea, conţinutul poate să nu mai fie de actualitate. Îți recomandăm să folosești funcția de căutare de mai sus pentru a obține un răspuns actualizat.
La Sony Ericsson W910i, tastele acelea de deasupra ecranului pentru ce sunt ?
Acele taste duc la galeria de poze si pot fi folosite la jocuri in landscape.