×

Liga 1

Dan Sucu, uluit la Rapid - Sepsi 0-1. "Acum cateva zile manca parizer cu galeria" / "Prea devreme...

Dan Sucu, uluit la Rapid - Sepsi 0-1. "Acum cateva zile manca parizer cu galeria" / "Prea devreme pentru primele injuraturi" | VIDEO EXCLUSIV

15.04.2024, 22:49 Orange Sport

Aplicatia Orange Sport este gratuita si poate fi descarcata din Google Play si App Store

Rapid a pierdut si cu Sepsi, pe teren propriu, scor 0-1, in etapa a patra din play-off-ul Superligii Romaniei.

Unicul gol al partidei a fost marcat de Gabriel Debeljuh, in minutul 90+5. Astfel s-a bifat prima victorie a covasnenilor in acest sezon din play-off.

Reactia lui Dan Sucu. Patronul Rapidului, surprins

Dan Sucu a fost la meci prezent in loja oficiala din Giulesti si a fost extrem de dezamagit. Practic, dupa cum se poate observa in acest cadru foarte sugestiv, patronului de la Rapid i se citea dezamagirea pe fata.

Reactia omului de afaceri surprinsa in prelungirile partidei dintre Rapid si Sepsi a fost dezbatuta si in studioul Orange Sport.

"Cred ca arata minutul", a reactionat Basarab Panduru. Comentatorul partidei, Bogdan Cosmescu, a luat cuvantul: "Acum cateva zile manca parizer cu...