Liga 1

Decizia lui Cristiano Bergodi, dupa ce fanii i-au cerut demisia de la Rapid: "Nu ma intereseaza. Ei...

Decizia lui Cristiano Bergodi, dupa ce fanii i-au cerut demisia de la Rapid: "Nu ma intereseaza. Ei se uita numai la rezultat"

15.04.2024, 23:18 Orange Sport

Rapid a pierdut si cu Sepsi , pe teren propriu, scor 0-1, in etapa a patra din play-off-ul Superligii Romaniei.

Unicul gol al partidei a fost marcat de Gabriel Debeljuh, in minutul 90+5. Astfel s-a bifat prima victorie a covasnenilor in acest sezon din play-off.

Reactia lui Bergodi, dupa patru din patru in play-off. Antrenorul Rapidului, mesaj clar pentru suporterii giulesteni: "Mergem inainte"

La finalul meciului, Cristiano Bergodi a comentat cele intamplate in Giulesti si a avut un mesaj categoric pentru suporterii giulesteni. Galeria l-a ironizat si i-a cerut demisia antrenorului italian .

"A fost un meci incredibil, bun. Am avut ocazii mari in prima repriza, singuri cu portarul, dar nu am marcat. Iar ei ne au taxat. Mingea nu a vrut sa intre in poarta. Rrahmani a alunecat in fata portii.

E normal, asta se intampla cand suporterii...